خرید vpn
اگر شکم صافی می‌خواهید، بخوانید

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 4846

اگر شکم صافی می‌خواهید، بخوانید

اگر شکم صافی می‌خواهید، بخوانید

كساني كه قصد دارند شكم خود را كوچك كنند بايد در روز چهار وعده غذايي حاوي 400 كالري انرژي مصرف كنند، هيچگاه بيش از 4 ساعت گرسنه نمانند و


 

كساني كه قصد دارند شكم خود را كوچك كنند بايد در روز چهار وعده غذايي حاوي 400 كالري انرژي مصرف كنند، هيچگاه بيش از 4 ساعت گرسنه نمانند و حتما از چربي‌هاي اشباع نشده تك زنجيره‌اي به غذاهاي خود بيفزايند.

ایسنا: اگر تصميم گرفته‌ايد از چربي اطراف شكم خود خلاص شويد و شكمتان را كوچك كنيد كافيست به چند دستورالعمل ساده كه به تازگي در كتاب جديدي تحت عنوان «رژيم غذايي شكم صاف» ارائه شده است عمل كنيد.

در اين كتاب كه نوشته دو تن از سردبيران مجله بهداشتي و كارشناسي «پيشگيري» است، آمده است: كساني كه قصد دارند شكم خود را كوچك كنند بايد در روز چهار وعده غذايي حاوي 400 كالري انرژي مصرف كنند، هيچگاه بيش از 4 ساعت گرسنه نمانند و حتما از چربي‌هاي اشباع نشده تك زنجيره‌اي به غذاهاي خود بيفزايند.

به گزارش شبكه خبري سي‌بي‌اس نيوز، در ادامه اين مطلب تاكيد شده است كه علاوه بر اقدامات فوق اين اشخاص همچنين بايد مطلع باشند كه وقتي بدنشان تحت استرس قرار مي‌گيرد هورموني موسوم به كورتيزول در خون آزاد مي‌شود كه بعدا اين هورمون به چربي دور شكم تبديل مي‌شود. بنابراين آموزش چگونگي كنترل استرس در طول زندگي مي‌تواند به كاهش اين نحوه توليد چربي دور شكم كمك كند. بعلاوه به اين افراد توصيه مي‌شود كه از يك حمايت گروهي اجتماعي قوي بهره‌مند باشند و با دوستان خود حتما ارتباط بگيرند تا از اين حمايت گروهي برخوردار شوند. علاوه بر اينها اين افراد موظف هستند هر چيزي را به هر مقداري كه مي‌خورند، يادداشت كنند تا كنترل آن برايشان آسانتر شود.

همچنين در مقاله‌اي كه در همين رابطه در شبكه خبري تورنتو نيوز فهرستي از اسامي مواد خوراكي ارائه شده است كه مي‌توانند چربي‌هاي بدن را بسوزانند و به نوبه خود در كاهش چربي دور شكم موثر هستند.

اين خوردني‌ها شامل كرفس، جوي دو سر، توت‌ها، دانه‌ها، چاي سبز، گريپ فرود و مغز خشكبار هستند. تقريبا تمام اين خوردني‌ها حاوي مقادير زيادي فيبر طبيعي و خوراكي هستند كه مصرف آن براي كاهش وزن بسيار توصيه مي‌شود. براي مثال توصيه مي‌شود كه جوي دو سر را جزو رژيم‌ غذايي روزانه خود قرار دهيد چون حاوي مقادير زيادي فيبر محلول در آب است و در نتيجه انرژي را با سرعت كمتري در بدن آزاد مي‌كند و باعث مي‌شد كه ديرتر گرسنه شويد.

همچنين انواع توت‌ها مثل توت فرنگي، توت وحشي يا تمشك آبي نيز منبع غني از فيبر طبيعي هستند كه سرعت جذب كربوهيدرات‌ها را در بدن كاهش مي‌دهد. اين خوردني از افزايش سطح انسولين در بدن جلوگيري مي‌كند اين تاثير باعث مي‌شود كه ذخيره چربي در بدن كاهش پيدا كند.

دانه‌ها نيز حاوي مقادير زيادي فيبر هستند كه جذب چربي را در بدن كاهش مي‌دهند. دانه‌ها همچنين حاوي پروتئيني هستند كه وجود آن براي ساخته شدن عضلات بدن ضروري است.

چاي سبز نيز سرعت سوخت و ساز را در بدن بالا مي‌برد لذا بدن كالري بيشتري را مي‌سوزاند و چربي كمتري را ذخيره خواهد كرد.

گريب فروت هم با همين روش افزايش سوخت و ساز بدن به كاهش وزن كمك مي‌كند.

مغزها نيز شامل بادام، گردو و فندق منابع غذايي فوق العاده سالم و طبيعي و همچنين سرشار از ويتامين‌ها، املاح پروتئين‌ها، فيبر و چربي‌هاي اشباع نشده هستند كه به كنترل قند خون و نيز كاهش چربي بدن كمك مي‌كنند البته متخصصان تاكيد دارند كه در مصرف مغزها هميشه بايد تعادل را رعايت كنيد.کلمات کلیدی : کوچک کردن شکم - آب کردن چربی های شکم -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه