خرید vpn
طراح مراسم عروسی خود باشید ! عروسی قرمز !

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 3085

طراح مراسم عروسی خود باشید ! عروسی قرمز !

طراح مراسم عروسی خود باشید ! عروسی قرمز !

ما در این مقاله قصد نداریم درباره لباس عروس و داماد صحبت کنیم بلکه می خواهیم درباره طراحی مراسم عروسی پیشنهاداتی رو به شما بدهیم تااین روزها تقریبا از هر جایی که رد میشید یک ماشین عروس می بینید . تعداد عروسی ها معمولا در این دوره زیاد است و عروس و دامادها برای انتخاب سالن و باغ عروسیشون که دوست دارند شامل زیباترین دکوراسیون باشه تمام شهر رو زیر پا میگذارند . ما در این مقاله قصد نداریم درباره لباس عروس و داماد صحبت کنیم بلکه می خواهیم درباره طراحی مراسم عروسی پیشنهاداتی رو به شما کاربران عزیز بدهیم تا قبل از انتخاب یک پیش فرض در ذهنتان داشته باشید . 


در این مقاله شما را با یک عروسی قرمز آشنا می کنیم . منظورمان از رنگ قرمز این نیست که لباس عروس هم قرمز باشد بلکه رنگ غالب در این مراسم قرمز است . سعی می کنیم در مقالات بعدی با طراحی هایی از دیگر رنگها برگردیم . 


دسته گل عروس 

برای امسال دسته گل های کوتاه و پر روی مد هستند . البته شما می توانید هر گل قرمزی را انتخاب کنید و یا آن را با گل های دیگری همراه کنید . موضوعی که باید رعایت کنید این است که رنگ غالب دسته گل شما قرمز باشد . گل شیپوری از جمله گل هایست که عروس ها کمتر به سراغش می روند . برای امسال این گل را به دسته گلتان اضافه کنید تا متفاوت بودنتان را در چشم میهمانان ببینید.

 
 
گل سینه داماد 

حتما گل سینه داماد رو از دسته گل عروس انتخاب شود و یکی از همون گل های قرمز رنگ باشد . لازم نسیت داماد حتما از کراوات قرمز رنگ استفاده کند ، کافیست رنگی از طیف قرمز باشد مثل زرشکی ، نارنجی و ...
ساقدوش ها 

داشتن ساقدوش را فراموش نکنید . ساقدوش ها می توانند در زیبا کردن مراسم شما بسیار موثر باشند و برای اینکه هزینه ها را کاهش دهید می توانید بجای آنکه لباسهای یک رنگ و یک مدل برای آنها تهیه کنید از آنها بخواهید فقط رنگ لباسهایشان یکی و مثلا قرمز باشد . 


کیک عروسی 

هیچ وقت یک کیک کلاسیک چند طبقه را با مدل های دیگر جایگزین نکنید . این مدل کیک زیباترین است. شما می توانید برای ایجاد تنوع ، آرایش روی آن را تغییر دهید .


آرایش صندلی ها و پذیرایی 

برای پذیرایی از میهمانانتان سراغ خوراکی های غیر معمول مثل آب نبات های رنگی ، پاستیل ، آب میوه و... بروید و برای آرایش صندلیها حتما از روبان ، پارچه های ساتن و گل استفاده کنید . چیدن شمع روی میزها را فراموش نکنید .


سیمرغ


کلمات کلیدی : طراح مراسم - مراسم عروسی - عروسی - دسته گل عروس - داماد - عروس - ساقدوش -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه