خرید vpn
تاثیر تماشای بیش از حد تلویزیون برروی باروری مردان!!

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1332

تاثیر تماشای بیش از حد تلویزیون برروی باروری مردان!!

تاثیر تماشای بیش از حد تلویزیون برروی باروری مردان!!

نتایج یک تحقیق جدید دانشگاه هاروارد آمریکا نشان می دهد مردانی که در طول هفته بیش از 20 ساعت تلویزیون تماشا می کنند میزان اسپرم هایشان به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد...


نتایج یک تحقیق جدید دانشگاه هاروارد آمریکا نشان می دهد مردانی که در طول هفته بیش از 20 ساعت تلویزیون تماشا می کنند میزان اسپرم هایشان به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.
نتایج این تحقیق که روی 189 مرد بین 18 تا 22 سال صورت گرفته نشان می دهد که مردانی که در هفته بیش از 20 ساعت تلویزیون تماشا می کنند در مقایسه با مردانی که کمتر تماشا می کنند به طور متوسط 44 درصد میزان اسپرم کمتری تولید می کنند.
با این حال مردانی که در این تحقیق شرکت کردند و در هفته بیش از 20 ساعت تلویزیون تماشا می کردند میزان اسپرم شان پس از تحقیق به میزانی بود که قابلیت باروری شان هنوز محفوظ بود ولی اسپرم های تولیدی بدنشان به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته بود.
نتایج این تحقیق همچنین نشان می دهد بدن مردانی که در هفته بیش از 15 ساعت ورزش می کنن در مقایسه با مردانی که کمتر از 5 ساعت در هفته ورزش می کنند به طور متوسط 73 درصد اسپرم بیشتری تولید می کند.


کلمات کلیدی : باروری مردان - مردان - تاثیر تماشای تلویزیون برروی باروری مردان -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه