خرید vpn
کاهش وزن با خوابیدن

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1437

کاهش وزن با خوابیدن

کاهش وزن با خوابیدن

چند روش وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید در هنگام خواب بیش از حد معمول کالری بسوزانید.


اگر در طول روز سخت تلاش می کنید که کالری بسوزانید پس حتما" دوست دارید در هنگام خواب هم کالری بیشتری بسوزانید تا زودتر لاغر شوید. شاید این حقیقت را ندانید که خواب کافی به شما کمک می کند که هم در شب و هم در طول روز کالری بیشتری بسوزانید ، علاوه براین چند روش وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید در هنگام خواب بیش از حد معمول کالری بسوزانید.

دستورالعمل :
_ اگر در طول روز وزنه بزنید درهنگام خواب هم کالری بیشتری می سوزانید. علاوه براین با توجه به اینکه هر نیم کیلو ماهیچه در طول یک شبانه روز بطور متوسط حدود ۵۰ کالری می سوزاند درحالیکه هر نیم کیلو چربی در طول شبانه روز فقط ۹ کالری می سوزاند ، شما می توانید با وزنه زدن و افزایش توده های ماهیچه در بدن در هنگام خواب هم کالری بیشتری بسوزانید.
_ با کم کردن بخاری و سیستمهای گرمایشی و خنک نگه داشتن اتاق خواب نیز می توان به سوزاندن کالری بیشتر در هنگام خواب کمک کرد زیرا بدن ما برای گرم نگه داشتن خودش هم کالری قابل توجهی می سوزاند . به این ترتیب با خنک نگه داشتن ، سوخت و ساز بدن ما بیشتر می شود و بدن ما به ناچارکالری بیشتری می سوزاند تا خودش را گرم کند.
_ حداقل برای مدت ۶ هفته از مصرف کربوهیدرات قبل از خوابیدن خودداری کنید . بدن ما وقتی کربوهیدرات کم می آورد برای تامین انرژی خود چربیها را می سوزاند . بنابراین اگر قبل از خواب کربوهیدرات نخورید بدن شما در طول شب برای تامین انرژی مورد نیاز خود کالری و چربی بیشتری می سوزاند.
_ قبل از خواب چای سبز بخورید تا در طول خواب کالری بیشتری بسوزانید.چای سبز متابولیسم بدن را بالا می برد و در نتیجه به سوزاندن کالری بیشتر در هنگام خواب کمک می کند.
_ بیشتر از ۷ ساعت بخوابید تا کالری بیشتری بسوزانید. خواب کافی نه تنها باعث می شود که شما در هنگام خواب کالری بیشتری بسوزانید بلکه به بالا بردن متابولیسم بدن و سوزاندن کالری بیشتر در طول روز هم کمک می کند.

 کلمات کلیدی : کاهش وزن - تناسب اندام - لاغری در خواب - چگونه کالری بسوزانیم -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه