خرید vpn
روش خانگی از بین بردن پف زیر چشم

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1812

روش خانگی از بین بردن پف زیر چشم

روش خانگی از بین بردن پف زیر چشم

ما یک روش خانگی ساده و فوری را برای از بین بردن پف زیر چشم به شما پیشنهاد می دهیم و این روش چیزی نیست جز استفاده از شیر پس با ما باشید


ما یک روش خانگی ساده و فوری را برای از بین بردن پف زیر چشم به شما پیشنهاد می دهیم و این روش چیزی نیست جز استفاده از شیر پس با ما باشید تا آخر این مطلب :

گزینه های زیادی غیر ازعمل جراحی برای درمان پف شدید زیر چشم وجود ندارد اما برخی چیزها است که می توان استفاده کرد و تا حدودی پف های شدید زیر چشم بهبود یابند.
 از جمله روش های خیلی معمول بسیار خوابیدن، نوشیدن مقدار فراوان آب در طول روز، مصرف کم و محدود نمک است. کارشناسان می گویند باید مصرف کافئین را نیز به حداقل برسانید.
اما جدا از تمام این موارد در این پست ما یک روش ساده و فوری برای از بین بردن پف زیر چشم با شیر را پیشنهاد می دهیم. اسید لاکتیک موجود در شیر به کم کردن پف زیر چشم و حتی سیاهی دورچشم کمک می کند.
وسایل مورد نیاز :
- یک چهارم فنجان شیر (حتی مقدار کم تر از آن نیز کافی است.)
- پارچه نخی (اگر ندارید می توانید از پنبه را آغشته کنید.)
- قیچی
مراحل کار:
 ۱ - می توانید دو شکل قلب ویا نیم دایره از پارچه بریده و پد خود را آماده کنید.
 ۲ - شیر را به اندازه کافی روی پد ها بریزید تا کاملا آغشته شوند، البته نه تا حدی که چکه کند.
 ۳ - انگشت خود را روی تمام سطح پد بکشید تا اطمینان یابید به گزارش تفریحی.کام کل سطح آن مرطوب است.
 ۴ - پدها را زیر چشم نزدیک خط مژه قرار داده بدون آن که با خط مژه تماس داشته باشد.
 ۵ - به مدت ۳ الی ۵ دقیقه صبر کرده و سپس پدها را بردارید و از یک دستمال مرطوب برای پاک کردن باقی مانده شیر از صورت استفاده کنید.
می توانید از قطعه های خیار نیز به زیر چشم استفاده کنید.
منبع :پرشین وی


کلمات کلیدی : از بین بردن پف زیر چشم - از بین بردن پف زیر چشم با شیر - درمان پف زیر چشم - درمان پف زیر چشم با شیر -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه