خرید vpn
طرز تهیه کوفته ماهی

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1476

طرز تهیه کوفته ماهی

طرز تهیه کوفته ماهی

تا به حال انواع کوفته را به شما آموزش داديم اما اين کوفته با همه آن‌ها فرق دارد. اين کوفته با گوشت ماهی تهيه شده و برای کسانی که نمی توانند گوشت قرمز مصرف کنند مناسب است.


مواد اولیه :
گوشت ماهی شير : 600 گرم
لپه پخته‌شده : 100 گرم
برنج پخته‌شده : 70 گرم
آلو خشك : 80 گرم
مغز گردو : 60 گرم
روغن مايع : 50 گرم
سبزی (جعفری، ريحان، مرزه، تره و پيازچه) : 300 گرم
پياز : دو عدد
تخم‌مرغ : يك عدد
تخم‌مرغ آب‌پز : سه عدد
آرد نخودچی : سه قاشق سوپخوری
آرد گندم : يك قاشق غذاخوری
رب گوجه‌فرنگی : سه قاشق سوپخوری
نمك : يك قاشق سوپخوری
آبليمو : دو قاشق سوپخوری
شكر : يك قاشق سوپخوری
فلفل : نصف قاشق چايخوری
طرز تهيه :                                                                                                    
تا به حال انواع کوفته را به شما آموزش داديم اما اين کوفته با همه آن‌ها فرق دارد. اين کوفته با گوشت ماهی تهيه شده و برای کسانی که نمی توانند گوشت قرمز مصرف کنند مناسب است.
ابتدا ماهی بدون پوست و استخوان را چرخ مي‌كنيم. يك عدد از پيازها را چرخ كرده روی گوشت ماهيی ريخته، لپه و برنج پخته‌شده را با گوشت ماهی مخلوط می كنيم. نمك و فلفل زده و يك‌بار ديگر مواد را چرخ مي‌كنيم. بعد سبزی خردشده را به مواد اضافه می كنيم. آرد نخودچي و تخم‌مرغ را افزوده و هم می زنيم.
برای تهيه سس كوفته ابتدا پياز خرد كرده را با روغن تفت می دهيم. وقتي پياز سرخ‌ شد، رب گوجه‌فرنگی، شكر، آبليمو، نمك و يك قاشق آرد گندم را افزوده و سه ليوان آب داخل آن می ريزيم و می گذاريم جوش بيايد و آنگاه حرارت را كم مي‌كنيم. از مايه گوشت ماهی به اندازه يك پرتقال بر مي‌داريم و داخل آن تخم‌مرغ آب‌پز آلو خشك و مغز گردو می گذاريم بعد كوفته را خوب گرد كرده و داخل سس كوفته می گذاريم و به مدت يك ساعت با حرارت ملايم می پزيم وقتی آماده شد با سبزي و ترشی سرو مي‌كنيم.


کلمات کلیدی : طرز تهیه کوفته - کوفته ماهی - آموزش تهیه کوفته ماهی -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه