خرید vpn
10 نکته ریز و کاربردی برای کاهش وزن

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1494

10 نکته ریز و کاربردی برای کاهش وزن

10 نکته ریز و کاربردی برای کاهش وزن

شما در کم کردن وزن شکست نخواهید خورد مگر اینکه احساس ناکامی کنید. مطمئن باشید که شما با مصرف غذای مناسب و ورزش کافی در هر هفته


 شما در کم کردن وزن شکست نخواهید خورد مگر اینکه احساس ناکامی کنید. مطمئن باشید که شما با مصرف غذای مناسب و ورزش کافی در هر هفته به وزن مطلوبتان خواهید رسید. همه دلایل اینکه چرا شما نمی توانید به سرعت وزنتان را کاهش دهید را فراموش کنید.

1 - صبحانه را فراموش نکنید
- نزدیک به ۱۰ درصد از افراد در دنیا صبحانه نمی خورند. صبحانه مهمترین وعده غذایی است. شما نیاز دارید که در این وعده، غذا و نوشیدنی افزایش دهنده انرژی که شامل شیر، چای، پنیر، عسل و میوه است مصرف کنید.

2 -  همیشه به قدر کافی آب مصرف کنید
- حداقل ۸ لیوان آب در روز بنوشید.
- اگر نمی توانید به این میزان آب مصرف کنید سعی کنید از آب میوه یا چای رقیق استفاده کنید.

3 - موقع خرید به غذاهای گیاهی توجه بیشتری داشته باشید
- یک فرد ۷۰ کیلیویی در حدود ۲۰۰ کالری در هر ساعت خریداری می کند.
خودتان را محروم نکنید از غذاهای محبوبتان اما به جای آن از خرید این غذاها خودداری کنید. شما می توانید با خودکنترلی و مصرف کمتر این نوع غذاها از آنها لذت ببرید.

4 - فعالیت ذهنی و جسمی مناسب داشته باشید
- یک شخص ۷۰ کیلویی حداقل باید ۱۸۹ کیلو کالری از طریق تمرکز و آرمیدگی به دست بیاورد.
- خواه ناخواه شما موقعیت استرس زا را تجربه خواهید کرد؛ به جای برخورد در چنین مواقعی یاد بگیرید که خونسرد بمانید و با روش های آرمیدگی خودکنترلی و صربتان را افزایش دهید.

5 - ورزش کنید و باور داشته باشید
- شما در کم کردن وزن شکست نخواهید خورد مگر اینکه احساس ناکامی کنید. مطمئن باشید که شما با مصرف غذای مناسب و ورزش کافی در هر هفته به وزن مطلوبتان خواهید رسید. همه دلایل اینکه چرا شما نمی توانید به سرعت وزنتان را کاهش دهید را فراموش کنید. بر منفی نگری غلبه کنید و بر چیزهایی تمرکز کنید که در کنترل شما هستند.

6 - به قدر کافی بخوابید
- کیفیت خوابتان را منظم خوابیدن ارتقا دهید.
- هر شب سر یک ساعت مشخص بخوابید و هر روز در یک ساعت معین از خواب بیدار شوید. ۷ تا ۸ ساعت بخوابید.

7 - خنده را فراموش نکنید و از زیبایی های دنیا لذت ببرید.
- احساس رضایت از زندگی سبب می شود که شما در برنامه کاهش وزن تان شکست نخورید.

8 - فایده های آفتاب را از یاد نبرید
- تنها ۳۰ دقیقه نور خورشید می تواند زمان کافی به بدنتان بدهد که ویتامین D را ایجاد کند.
- تحقیقات نشان می دهند که شما می توانید با قرار گرفتن نیم ساعته در هر صبح زیر نور خورشید هیجانات منفی تان را کاهش دهید و با استرس بهتر کنار بیایید. در روزهای آفتابی سروتونین (ماده شیمیایی بهبود دهنده عواطف) بیشتری نسبت به روزهای ابری در بدن تولید می شود.

9 - عبادت کنید
- تحقیقات دانشگاه کرنل در آمریکا نشان می دهد افرادی که از طریق عبادت و نیایش با خداوند احساس نزدیکی بیشتری می کنند احتمال بیشتری دارد که از لحاظ جسمی فعال باشند.

10 - به خودتان پاداش دهید
- مهم است که در برنامه کاهش وزن تان مواقع مشخصی را تعیین کنید که به خودتان پاداش دهید. این پاداش می تواند غذاهایی باشد که شما برای رسید به وزن مطلوب از آنها صرف نظر کرده اید.

منبع : سیمرغکلمات کلیدی : رژیم غذایی عالی - رژیم غذایی - کاهش وزن - کوچک کردن شکم - رژیم لاغری -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه