خرید vpn
مهدی پاکدل و اولین تجربه‌اش در مقام کارگردانی

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1488

مهدی پاکدل و اولین تجربه‌اش در مقام کارگردانی

مهدی پاکدل و اولین تجربه‌اش در مقام کارگردانی مهدی پاکدل به همراه ایمان افشاریان نخستین فیلم بلند خود را در مقام کارگردان جلویمهدی پاکدل و اولین تجربه‌اش در مقام کارگردانی
مهدی پاکدل به همراه ایمان افشاریان نخستین فیلم بلند خود را در مقام کارگردان جلوی دوربین برد و او هم به جمع بازیگران فیلم ساز سینمای ایران اضافه شد


به گزارش حوزه سینما باشگاه خبرنگاران؛ مهدی پاکدل به همراه ایمان افشاریان نخستین فیلم بلند خود را در مقام کارگردان جلوی دوربین برد و او هم به جمع بازیگران فیلم ساز سینمای ایران اضافه شد:" پیش از بازیگری تدوین می‌کردم. از آن زمان به ساختن فیلم هم علاقه داشتم اما بعد بازیگری جدی شد و مجالی برای پرداختن به بخش دیگر علاقه‌ام باقی نماند. تا این که در محمد"ص" " مجید مجیدی" بازی کردم واین تجربه باعث شد حس کنم برای بازیگری نیاز به مدتی تامل دارم واز همین مدت برای پرداختن به فیلم‌سازی بهرده بردم."

ایمان افشاریان بیش‌تر در تئاتر شناخته شده و پاکدل ماجرای ساخت این فیلم را به شکل مشترک، چنین توضیح می‌دهد:" با افشاریان تئاتر کار کرده بودیم. یک روز او برایم ایده‌ای را تعریف کرد وتصمیم گرفتمی روی آن کار کنیم. هیچ چشم‌انداز مشخصی هم نداشتیم؛ گفتیم کار کنیم وببینیم به کجا می‌رود کم کم جدی‌تر شد وروی آن دقیق شدیم. وقتی حس کردیم فیلم‌نامه سروشکل گرفته، آن را به آقای دلاویز دادیم که متن را خواند و دوست داشت وبه عنوان سرمایه‌گذار به یاری‌مان آمد."

 پروانه‌ی ساخت اواخر آبان صادر و خیلی زود پیش تولد آغاز شد:" گروه دوستانه‌ای داریم. ترکیبی از جوان‌‌ها وبا تجربه‌های سینما که شرایط ساخت فیلم را برای ما دلچسب کرده است." پیش از هشتاد درصد قصه در شمال " گیلان" می‌گذرد و گروه پس از آن اواخر آذر به تهران آمد و قسمت‌های باقی‌مانده ضبط شد:" تدوین هم‌زمان با فیلم‌برداری شروع شد و امیدواریم به جشنواره برسیم." در این صورت، پاکدل درکنار شهاب حسینی و جهانگیر الماسی یکی از سه بازیگر فیلم اولی این دوره خواهد بود.

منبع:‌ماهنامه فیلم

انتهای پیام/ص


تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۲:۳۴

[ارسال شده از: باشگاه خبرنگاران]کلمات کلیدی : مهدی پاکدل - مقام کارگردانی - فیلم‌سازی -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه

جدیدترین مطالب بخش سینما و تلویزیون

پربازدیدترین مطالب بخش سینما و تلویزیون