خرید vpn
استقبال خارجی ها از "رد کارپت" رضا عطاران

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1987

استقبال خارجی ها از "رد کارپت" رضا عطاران

فیلم سینمایی «رد کارپت» ساخته رضا عطاران قرار است در چندین کشور اکران عمومی شود.


مرجان علیزاده مدیر پخش بین المللی این فیلم به خبرنگار مهر گفت: ما در بازار جشنواره بین المللی این فیلم در غرفه کانون ایران نوین برای «رد کارپت» با چندین مدیر و نماینده جشنواره های خارجی مذاکره کردیم.

وی افزود:مدیر جشنواره مونترال درباره این فیلم پس از نمایش آن عنوان کرد که رد کارپت تنها فیلم کمدی ایرانی است که مولفه های محکم بین المللی دارد.

علیزاده ادامه داد:این فیلم مورد توجه نماینده های جشنواره های بمبئی، چنای، کلکته و... که متعلق به سینمای هند هستند، قرار گرفت. همچنین برای اکران این فیلم در چندین کشور خارجی هم مذاکره کردیم.

وی تاکید کرد: البته حضور این فیلم در جشنواره فیلم های کمدی شهر پراگ هم قطعی شده است.

رد کارپت دومین ساخته بلند سینمایی عطاران به تهیه کنندگی احمد احمدی است که سرمایه گذاری آن برعهده احمدی و مریم شفیعی است. این فیلم که در بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد در نمایشهای مردمی این رویداد نیز با استقبال زیادی روبرو شده است.

 

مهر

 کلمات کلیدی : استقبال - رد کارپت - رضا عطاران - فیلم سینمایی رد کارپت -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه

جدیدترین مطالب بخش سینما و تلویزیون

پربازدیدترین مطالب بخش سینما و تلویزیون