خرید vpn
عکس: قاسمخانی با لباس تیم آرژانتین!

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1306

عکس: قاسمخانی با لباس تیم آرژانتین!

عکس: قاسمخانی با لباس تیم آرژانتین!

مهراب قاسم خانی با اشتراک گذاری این عکس نوشت :بعد از بازى... داغون... تمام راه جشن گرفتن آرزانتينى ها رو نگاه كرديم و حسرت خورديم... فقط سه دقيقه مونده بود كه ما اون جشنها رو بگيري


مهراب قاسم خانی با اشتراک گذاری این عکس نوشت :بعد از بازى... داغون... تمام راه جشن گرفتن آرزانتينى ها رو نگاه كرديم و حسرت خورديم... فقط سه دقيقه مونده بود كه ما اون جشنها رو بگيريم... همونجا هم يه طرفدار آرژانتينى اومد و خواست كه لباسامون رو عوض كنيم... با اين كه حال و حوصله نداشتم ولى چاره اى نيود...

 با اين حال خوشحالم كه خوب بازى كرديم. ٩٠ دقيقه آرژانتين رو اذيت كرديم... دست بچه ها درد نكنه. بيشتر از توان خودشون و حد فوتبالمون تلاش كردن و درخشيدن.


عکس: قاسمخانی با لباس تیم آرژانتین!


کلمات کلیدی : مهراب قاسم خانی - آرزانتين - جام جهانی 2014 - جدیدترین عکس ها از جام جهانی -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه

جدیدترین مطالب بخش سینما و تلویزیون

پربازدیدترین مطالب بخش سینما و تلویزیون