خرید vpn
آقایون تا می توانید در تابستان به آرایشگاه نروید!

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 1504

آقایون تا می توانید در تابستان به آرایشگاه نروید!

آقایون تا می توانید در تابستان به آرایشگاه نروید!

تراشیدن و کوتاه کردن بیش از حد مو در آقایان در فصل تابستان باعث از بین رفتن هوش و قدرت یادگیری می شود و مشکلات زیادی را نیز برای افرادی که در سر خود جوش های ریزی دارند به وجود آورد


تراشیدن و کوتاه کردن بیش از حد مو در آقایان در فصل تابستان باعث از بین رفتن هوش و قدرت یادگیری می شود و مشکلات زیادی را نیز برای افرادی که در سر خود جوش های ریزی دارند به وجود آورد که باعث التهاب قرمزی و حتی تشدید آن ها می شود.

مطالعات جدید نشان می دهد تراشیدن سر برای پسر بچه ها مهم است، چون از بچگی شپش و حتی قارچ های پوست و عوامل عفونی در آن ها جلوگیری می کند اما برای عده ای از آقایان تراشیدن موی سر باعث ایجاد آسیب های زیادی می شود.

تراشیدن موها باعث می شود تا موها از درون رشد کنند و این کار برای افرادی که پوست صورت و سر آن ها زیاد جوش دارد، توصیه نمی شود، به ویژه در فصل تابستان باعث می شود اشعه های uv مستقیما به مغز سر نفوذ کند و درجه حرارت بدن را بالا ببرند و باعث تداخل در کار هورمون های عصبی شوند.

گفتنی است، تراشیدن و کوتاه کردن بیش از حد مو در آقایان در فصل تابستان باعث از بین رفتن هوش و قدرت یادگیری می شود و مشکلات زیادی را نیز برای افرادی که در سر خود جوش های ریزی دارند به وجود آورد که باعث التهاب قرمزی و حتی تشدید آن ها می شود.

نتایج مطالعات نشان می دهند آقایان باید با کوتاه کردن کمی از موهای خود در فصل تابستان از ریزش موهایشان جلوگیری کنند اما نباید مقدار آن بیش از حد مجاز باشد زیرا اشعه های مضر آفتاب سبب بروز مشکلات زیادی برای فرد می شوند.کلمات کلیدی : تابستان - هوش - آرایشگاه - جوش رو صورت - رشد - پوست -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه