خرید vpn
تفاوت بچه مایه دار و بقیه

پربازدیدترین مطالب سایت


بازدید : 3719

تفاوت بچه مایه دار و بقیه

تفاوت بچه مایه دار و بقیه

انتشار خبر ایجاد صفحه ای با عنوان بچه های پولدار تهران در شبکه اجتماعی طی هفته های اخیر بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت...


انتشار خبر ایجاد صفحه ای با عنوان بچه های پولدار تهران در شبکه اجتماعی طی هفته های اخیر بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت.
پس از آنکه در سال 2012 برای نخستین بار صفحه ای خارجی با عنوان بچه پولدارها در اینستاگرام ایجاد شد که در آن عکس هایی از وسایل، لوازم شخصی، خانه و ماشین های لوکس به نمایش در می آمد چندی قبل صفحه ای با همین مضمون و با عنوان بچه های پولدار تهرانی در اینستاگرام  بوجود آمد.

ایجاد این صفحه در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب قابل توجهی داشت و رسانه ها این پدیده را حاصل عمیق تر شدن شکاف طبقاتی در سالهای اخیر دانستند.
المانیتور یکی از رسانه هایی بود که ضمن انتشار گزارشی از این صفحه گردانندگان آن را "گروهی از ثروتمندان تازه به دوران رسیده" خواند و نوشت، این تصاویر نشان‌ دهنده زندگی پسران و دختران طبقه خاصی در ایران است که می‌توان آن‌ها را یک‌درصدی‌های ایران نامید و این در شرایطی است که رسانه‌های غربی پر از کلیشه‌های عجیب و غریب از زندگی در ایران است.  

کاربران شبکه های اجتماعی نیز بیشترین واکنش به این صفحه را با سوال "ازکجا آورده اي" داشتند و گردانندگان این صفحه را متهم کردند که از دلارهای نفتی توانسته اند چنین ثروتی را جمع کنند.
با این وجود گردانندگان این صفحه معتقداند در شرایطی که رسانه های خارجی از شرایط سخت زندگی در ایران به دلیل تحریم های اخیر خبر می دهند اقدام آنها می تواند نشان دهد که زندگی در ایران آنطور هم سخت نیست.

در همین حال امین جلالی عکاس خبرگزاری ایرنا امروز عکس های قرارداده شده در صفحه اینستاگرام "بچه پولدارهای تهران" را با نمونه هایی که خود عکاسی کرده مقایسه کرده و در گزارشی با عنوان از رویا تا واقعیت در این خبرگزاری منتشر کرده است. او در متن خبر آورده است: نمایش ثروت های بادآورده در جامعه ای که در سالهای اخیر شدیدترین تحریم ها را تجربه کرده است بر خلاف ایده ساده لوحانه «نمایش تصاویر جذاب از ایران»، یک ساختار به هم ریخته اقتصادی و دارای شکاف طبقاتی را یادآور می شود که بوی نفت می دهد.

 http://www.seemorgh.com/uploads/1392/01/1/1621.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/01/1/1622.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/01/1/1623.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/01/1/1624.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/01/1/1625.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/01/1/1626.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/01/1/1627.jpg


کلمات کلیدی : عکس های جالب - عکس های دیدنی - مطالب روز - عکس های منتخب روز -

آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  مطالب مشابه

پربازدیدترین مطالب بخش عکسهای جالب